SEARCH
Your address will show here +12 34 56 78
Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımızın ziyaretçilerimize mesajı

Değerli ziyaretçimiz,

 

Türkiye’de yağ sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Altaş Yağ Sanayi, kalite ve lezzet çıtasını sürekli yükselterek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Tecrübe, teknoloji ve bilimsel verileri bir yapbozun parçaları gibi ustalıkla birbirine ekleyerek müşterilerine her zaman en kaliteli ve en sağlıklı ürünü sunmayı amaçlayan Altaş Yağ Sanayi, bu yönleriyle sektörün gelişimine de büyük katkılar sağlamaktadır.

 

Kalite ve lezzet çıtamızı sürekli daha da yukarılara çıkarmayı hedeflediğimiz bu zorlu yolda, insani ve ahlaki prensiplerimizi, kaliteli ürün ve hizmetlerle destekleyerek müşterilerimizin memnuniyetini sürekli arttırma çabası içerisindeyiz. Güvenilirliğimizi tutarlı ve makul fiyat politikamızla daha da güçlendiriyoruz.

 

Kuruluşumuzun prensipli ve kaliteli hizmet anlayışı, bizimle birlikte büyümek isteyen bayilerimizin de güvenilirliğini, kazancını ve prestijini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Gıda sektörünün önemli temsilcilerinden biri olarak, en büyük sorumluluğumuzun insan odaklı hizmet ile sağlıklı ürün olduğunun bilinci ve kararlılığıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bundan sonra da aynı titizlikle sürdüreceğiz.

                                                                                                                                                      

                                                                                                

Orhan ALTAŞ  

Altaş Grup

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Sertifikalarimiz

Şirket sertifikalarımızı görüntülemek için buraya tıklayın.

Fabrika ve Üretim

Üretim tesisimizle ilgili bilgi almak için burayı tıklayın. .

Hakkımızda

Çotanak ve Altaş Grup hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.